HISTORIE A SOUČASNOST NAŠÍ FIRMY - STAVBY - KOMÍNY

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


HISTORIE A SOUČASNOST NAŠÍ FIRMY
Společnost STAVBY- KOMÍNY  vznikla v roce 2000, původně pod názvem Betonové stavby – komíny. Tato obchodní společnost má formu společnosti s ručením omezeným, v současnosti se základním kapitálem 7.000.000.- Kč. Je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Plzni oddíl C, vložka 12591

Předmětem podnikání je:
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- provádění staveb, jejich změn a odstraňování
- kominictví


Jsme výhradně česká výrobní a obchodní firma!


Již v roce 2011 činil obrat firmy téměř 50 mil. Kč. Z toho produkce do zemí EU (SRN, Francie) činil 16 mil. Kč.
Jak název napovídá, do vínku dostala vývoj, výrobu a následný servis komínů. Specifickou oblast komínové problematiky pokrýváme od komínových systémů, přes rekonstrukce a opravy komínů, až po komplexní servis týkajících se spalinových cest. Na Váš požadavek můžeme nabídnout komín na pevná, kapalná či plynná paliva, komín na suchý i mokrý provoz, komín s jedním, dvěma, nebo více průduchy, atmosférický či přetlakový komín, samostatný komín nebo společný, komín se zadním větráním.
Samozřejmě může nastat libovolná kombinace výše zmíněných variant na řešení komínu. Fasádní komín se například může stát výrazným architektonickým prvkem na Vašem objektu.
U nás obdržíte nejen optimální návrh řešení pro nový komín, pro rekonstrukci či opravu nevyhovujícího komínu, ale i nabídku pro počátek spalinové cesty - krbovou vložku, krbová kamna či sporák na pevná paliva. Samozřejmostí je dopojení spotřebiče - kouřovod, v nerezovém či černém provedení.

Mimo komínovou problematiku naše společnost zajišťuje malosériovou betonářskou výrobu, tj. komínové tvárnice a krycí desky, plotové desky , železobetonové plotové sloupky, zákrytové desky a hlavice, překlady, stropní desky a panely, schodiště, rybniční požerák (čap) a další betonové a železobetonové prefabrikáty a to i dle vlastního zadání.

Stavební práce Vám můžeme nabídnout zejména v těchto oblastech:

 Hrubé stavby (RD, průmyslové stavby – haly, sklady...), zemní práce, základové konstrukce, kompletní stavby na klíč.  
 Dále stropní konstrukce BSK (betonové skládané filigránové konstrukce) tl. 200, 250 i 300mm, pro rodinné domy, bytové domy, popřípadě průmyslové objekty. Na libovolné nosné stěnové konstrukci (cihelné, betonové, pórobetonové, či vápenopískové zdivo).
 Podlahy a podlahové konstrukce – průmyslové betonové podlahy (drátkobetonové i armované), lité cementové i anhydritové podlahy, popřípadě cementové potěry.
 Opravy a rekonstrukce staveb. Zemědělské objekty (silážní jámy, hnojiště, jímky, zpevněné
betonové plochy,...), včetně speciálních prací, jako je například frézování protiskluzových drážek v betonových podlahách. Komplexnost regionálního stavebního servisu dotváří nabídka stavebního inženýrství - projekce, poradna, dozorování stavebních prací.
  Prodejna stavebnin nabízí, kromě běžných stavebnin, i vlastní produkci - díly komínů, beton, písky, štěrky, kačírek, liapor (keramzit), KARI sítě, výztuž do betonu aj., samozřejmě včetně transportu.
V neposlední řadě nabízíme služby vlastní mechanizací, případně její pronájem. V nabídce je nákladní automobil se sklopným čelem, AVIA kontejner, jeřáb AD08, vysokozdvižné vozíky (do 7 t), nakladač, montážní plošina, vibrační deska, sbíječky a další elektrické a motorové nářadí.


Firma se zhruba 40-ti zaměstnanci patří mezi největší na Plánicku.


 
Copyright 2016 - STAVBY-KOMINY
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky